بازار خرید و فروش انواع پروفیل
خانه / قرنیز ام دی اف / خرید قرنیز تمام ام دی اف ۱۵ سانت ۱۶ میل ارزان

خرید قرنیز تمام ام دی اف ۱۵ سانت ۱۶ میل ارزان

جهت خرید قرنیز ام دی اف ۱۵ سانت ۱۶ میل ارزان می توانید با مراجعه به وبسایت نماینده فروش قرنیز ام دی اف، پس از مشاهده رنگ های مختلف این محصول، رنگ مورد انتخابیتان را سفارش داده و آن را تهیه نمایید.

خرید قرنیز تمام ام دی اف 15 سانت 16 میل ارزان

معرفی اشکال متنوع قرنیز ام دی اف

معرفی اشکال متنوع قرنیز ام دی اف اشکال مختلفی از قرنیز ام دی اف در بازار وجود دارد و هر یک از این اشکال دارای ضخامت و ارتفاع مختلفی می باشند. نوع متعارف آن دارای ارتفاع ۷ سانتی متر و ضخامت ۱۶ میلیمتر می باشد. از مدلها از اشکال مختلف قرنیز ام دی اف می توان به نوع امواج، تاجدار و نوع ساده یکدست اشاره نمود که هر یک از این اشکالات دارای طرح بندی چوب و نیز رنگ بندی متفاوتی می باشند.

قرنیز ام دی اف جزو مناسب ترین و زیباترین قرنیز ها به شمار می رود و نسبت به دیگر قرنیز ها دارای کاربرد بیشتری می باشد. از این نوع قرنیز روی بر روی دیوارهای که کف آنها سرامیک یا پارکت شده است استفاده می‌شود و موجب به وجود آمدن یک منظره بسیار زیبا روی دیوار می گردد.

نصب این نوع قرنیز ها بسیار راحت بوده و امکان باز کردن آنها و نیز نصب مجددشان به راحتی فراهم است.  از جمله مزایای قرنیز ام دی اف نسبت به دیگر قرنیز هایی که در بازار وجود دارند، ضخامت و زیبایی این محصول می باشد. همچنین به دلیل اینکه این محصول از چوب طبیعی تهیه شده است، ظاهر زیبایی به دیوار شما می بخشد. در انتخاب ارتفاع قرنیز ها عموماً متراژ سالن یا فضایی که قرنیز بر روی آن قرار است نصب شود را در نظر می گیرند و به تناسب آن ارتفاع مطلوب را انتخاب می نمایند.

مرکز فروش قرنیز ام دی اف ۱۵ سانت ۱۶ میل مشهد

مرکز فروش قرنیز ام دی اف 15 سانت 16 میل مشهد مرکز فروش قرنیز ام دی اف ارزان ۱۵ سانت ۱۶ میل مشهد، شما می توانید با مراجعه به وب ‌سایت نمایندگی فروش این محصول، پس از اینکه رنگ و طرح مورد نظر خود را انتخاب نمودید، اقدام به سفارش این محصول نمایید.

در قسمت سفارشات شما این امکان را دارید که میزان مورد نظر از محصول را که می خواهید، تعیین نمایید و پس از آن برای تکمیل فرایند سفارش محصول با زدن دکمه تکمیل خرید به صفحه ای هدایت خواهید شد که در آن از شما اطلاعاتی نظیر آدرس و شماره تماس درخواست میشود.

پس از پر کردن فیلد های ضروری در این صفحه می توانید روش پرداخت خود را مشخص نمایید و این محصول را سفارش دهید. این راه یک روش بسیار راحت و مطمئن جهت خرید این محصول می باشد. چراکه نمایندگی این محصول با ارائه با کیفیت ترین نوع آن در وب سایتش، اعتماد مشتریان را به خود جلب نموده و همه روزه تعداد زیادی از مشتریان جهت سفارش این محصول به این صورت اقدام می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
رسول یاوری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره مدیر فروش: 09122311419
شماره پشتیبان: 09191310868
شماره تلگرام: 09106521419
کانال تلگرام: Markaprofile
پست الکترونیکی: emailrasul@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده قرنیز ام دی اف طرح دار

در گذشته از سنگ و سرامیک برای قرنیز خانه استفاده می کردند اما سنگ بسیار گران قیمت بود و همچنین تنوع زیادی نداشت. اما امروزه به همت متخصصین قرنیز هایی از جنس ام

پاسخی بگذارید